(0538) 427 65 89 - info@degerindehurda.com
KURUMSAL

Hakkımızda

DEĞERİNDE HURDA Kuruluşundan bugüne kadar müşteri memnuniyeti ve doğayı korumayı ilke edinen Değerinde Hurda; gelişen, değişen ve büyüyen yapısıyla sektörünün önde gelen firmaları arasında yer almak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktadır. Değerinde Hurda, doğayı korumak ve atık ürünlerin geri dönüşümü sağlamak için her geçen gün daha da fazla çalışmaktadır. Müşterilerine demir, bakır, çelik, sarı, alüminyum ve her nevi hurdalarda alım satım hizmeti sunmaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik çözümleri ve sektörel deneyimi ile faaliyetlerini geliştirerek sürdürmekte olan Değerinde Hurda, kısa sürede sektöründe fark yaratan firmalardan biri konumuna gelmiştir. Firmamız hakkında ve sunduğumuz ürün ve hizmetlerle ilgili daha geniş bilgi almak için bizlerle mail yada telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür eder, dostluğumuzun ve hizmetlerimizin daha uzun yıllar devam etmesini dileriz.
DEĞERİNDE HURDA Kavacık Mah. Kürşad Cad. No: 22/B Beykoz / İSTANBUL Gsm: (0535) 977 88 76 Gsm: (0538) 427 65 89 E-posta: info@degerindehurda.com Web: www.degerindehurda.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.