(0538) 427 65 89 - info@degerindehurda.com
Hurda Sarı Fiyatları

Hurda Sarı Fiyatları

Hurda ve metal sektöründe 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Değerinde Hurda olarak, her nevi hurda alım ve satım işleri yapmaktayız. Hurdalarınızı en yüksek fiyatlarla nakit ödeme yapıp almamız için firmamızla iletişime geçebilir ve güncel hurda fiyatlarını talep edebilirsiniz.
Hurda ve metal sektöründe 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Değerinde Hurda olarak, her nevi hurda alım ve satım işleri yapmaktayız. Hurdalarınızı en yüksek fiyatlarla nakit ödeme yapıp almamız için firmamızla iletişime geçebilir ve güncel hurda fiyatlarını talep edebilirsiniz. hurda sarı, hurda alüminyum, hurda çinko, hurda bakır ve hurda demir gibi metal atıkları sizlerden değerindeki fiyatlarla nakit alarak hurda özelliğine ve cinsine göre ayrıştırıyoruz. Topladığımız hurdaları öncelikli olarak depolayıp hurda metalleri geri dönüşüme hazırlayıp imalat yapan firmalarla atık hurdaları tekrar kullanıma hazırlanması için çalışmaktayız.
Hurda Sarı Fiyatları
Hurda Sarı Fiyatları
DEĞERİNDE HURDA Kavacık Mah. Kürşad Cad. No: 22/B Beykoz / İSTANBUL Gsm: (0535) 977 88 76 Gsm: (0538) 427 65 89 E-posta: info@degerindehurda.com Web: www.degerindehurda.com
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Hurda Sarı Fiyatları